Dziś otwarte: 8:00-18.00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Katowice
2020.09.28
Dni Otwarte

5 i 6 października zapraszamy na dni otwarte absolutnie wyjątkowego samochodu - Lexusa LC Convertible. Tylko dwa dni w Katowicach - już teraz zarezerwujcie czas by nas odwiedzić.

Lexus LC ma wszelkie cechy typowe dla flagowego modelu marki: jest tu wszystko, co najlepsze w designie Lexusa, technologiach i rzemiośle. Serię zapoczątkował w roku 2017 Lexus LC Coupe, dziś dochodzi do niej zupełnie nowy wariant z miękkim dachem, ale o identycznym charakterze i statusie: LC 500 Convertible.

LC Convertible współdzieli z LC Coupe ten sam piękny design i świetne osiągi oraz ekscytujące prowadzenie – dodając do tego wszystkie najlepsze doznania wiążące się z jazdą pod gołym niebem. O ile więc Coupe skupia się na charakterze „skończonego piękna” dopełnianym spuścizną sportowego supersamochodu Lexus LFA, wersja Convertible dorzuca do tego szczególne wrażenia zmysłowe. Jazda samochodem ze złożonym dachem sprawia, że kierowca czuje się jeszcze bardziej związany ze swoim autem, ale zarazem z drogą oraz otaczającym światem.

Więcej informacji o nowym modelu: https://www.lexus-polska.pl/car-models/lc-convertible/#hero

Szczegóły u naszych Doradców: https://lexus-katowice.pl/contact

Zapraszamy!

jazda testowa
zapisz się