Dziś otwarte: 8:00-18.00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Katowice
2021.01.05
Wyprzedaż Lexusa

Czas na nowego Lexusa? Przygotowaliśmy atrakcyjne propozycje, które mogą pomóc w podjęciu decyzji: korzystne sposoby finansowania, bogate wyposażenie i specjalne edycje wybranych modeli.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie lub kontaktu telefonicznego z Doradcami - w ramach oferty wyprzedażowej przygotowaliśmy unikalne oferty specjalne, których nie znajdziecie w internecie.

Wyprzedaż rocznika

Niezawodne, bogato wyposażone, wyróżniające się niepowtarzalnym designem modele Lexusa dostępne są w korzystnej ofercie specjalnej:

  • hybrydowy kompakt - Lexus CT - ostatnie sztuki 
  • dynamiczny crossover - Lexus UX od 129 900 zł; dostępny również w leasingu standard 101,9%
  • sedan w sportowym stylu - Lexus IS od 139 900 zł; dostępny również w leasingu standard 101,9%
  • najpopularniejszy SUV w naszej gamie - Lexusa NX od 170 900 zł; dostępny również w leasingu standard 101,9%
  • hybrydowa, niezwykle komfortowa limuzyna - Lexus ES z korzyścią do 65 700 zł; dostępny również w leasingu standard 101,9%
  • przestronny i bogato wyposażony Lexus RX z korzyścią do 101 000 zł; dostępny również w leasingu standard 101,9%

Ilość samochodów ograniczona. Szczegóły ofert specjalnych, korzystne rozwiązania finansowe oraz aktualna dostępność modeli u naszych Doradców.

Leasing konsumencki

Dla klientów indywidualnych, oprócz tradycyjnego kredytu przygotowaliśmy leasing konsumencki - jedną z nowoczesnych metod finansowania stworzoną z myślą o osobach poszukujących wygody i oszczędności. Szczegóły u naszych Doradców.

Hybryda w świetnym stylu

Napęd hybrydowy Lexusa to sprawdzona  technologia, która umożliwia oszczędność paliwa, mniejsze emisje spalin i przyczynia się bezpośrednio do poprawy jakości życia. Co ważne, akumulator hybrydowy w naszych samochodach nigdy nie wymaga ładowania z gniazdka, jest ładowany w trakcie hamowania i wytracania prędkości. Poznaj bliżej zalety napędu hybrydowego w trakcie jazdy próbnej w naszym salonie.

Zapraszamy do umówienia dogodnego terminu jazdy testowej: https://www.lexus-polska.pl/forms/dealer-test-drive?retailer=Salon%20Lexus%20Katowice

Kontakt: https://lexus-katowice.pl/contact

 

 

jazda testowa
zapisz się