Dziś otwarte: Zamknięte
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Katowice
2021.06.21
Lexus All Inclusive

Wakacje dostarczają wspaniałych wrażeń – zwłaszcza, jeśli podróżujesz komfortowym, bezpiecznym i niezawodnym samochodem. W ramach wakacyjnej oferty specjalnej przygotowaliśmy:

✔ SUVy Lexusa już od 124 900 zł
✔ Leasing KINTO ONE już od 990 netto zł miesięcznie
✔ Zestawy akcesoriów wakacyjnych w promocyjnych cenach.

W celu przygotowania indywidualnej oferty zapraszamy do wizyty w naszym salonie lub kontaktu telefonicznego z Doradcami.

Oferty specjalne

Niezawodne, bogato wyposażone, wyróżniające się niepowtarzalnym designem modele Lexusa dostępne są w korzystnej ofercie specjalnej:

  • hybrydowy kompakt - Lexus CT - ostatnie sztuki w ofercie; szczegóły i aktualna dostępność u naszych Doradców
  • dynamiczny crossover - Lexus UX z rocznika 2021 od 124 900 zł lub od 990 zł netto/mc w Leasingu KINTO ONE
  • najpopularniejszy SUV w naszej gamie - hybrydowy Lexus NX z rocznika 2021 już od 1 095 zł netto/mc w promocyjnym Leasingu KINTO ONE
  • hybrydowa, niezwykle komfortowa limuzyna - Lexus ES z rocznika 2021 w bardzo korzystnej racie Leasingu KINTO ONE od 1 490 zł netto/mc
  • przestronny i bogato wyposażony Lexus RX z rocznika 2021 w promocyjnym Leasingu KINTO ONE od 1 700 zł netto/mc.

Ilość samochodów ograniczona. Szczegóły ofert specjalnych, korzystne rozwiązania finansowe oraz aktualna dostępność modeli u naszych Doradców.

Leasing konsumencki

Dla klientów indywidualnych, oprócz tradycyjnego kredytu przygotowaliśmy leasing konsumencki - jedną z nowoczesnych metod finansowania stworzoną z myślą o osobach poszukujących wygody i oszczędności. Szczegóły u naszych Doradców.

Hybryda w świetnym stylu

Napęd hybrydowy Lexusa to sprawdzona  technologia, która umożliwia oszczędność paliwa, mniejsze emisje spalin i przyczynia się bezpośrednio do poprawy jakości życia. Co ważne, akumulator hybrydowy w naszych samochodach nigdy nie wymaga ładowania z gniazdka, jest ładowany w trakcie hamowania i wytracania prędkości. Poznaj bliżej zalety napędu hybrydowego w trakcie jazdy próbnej w naszym salonie.

Zapraszamy do umówienia dogodnego terminu jazdy testowej: https://www.lexus-polska.pl/forms/dealer-test-drive?retailer=Salon%20Lexus%20Katowice

Kontakt: https://lexus-katowice.pl/contact

 

 

jazda testowa
zapisz się