Dziś otwarte: Zamknięte
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Katowice
2021.05.11
Wiosenne oferty specjalne

Czas na nowego Lexusa? Przygotowaliśmy atrakcyjne propozycje, które mogą pomóc w podjęciu decyzji: korzystne sposoby finansowania, bogate wyposażenie i specjalne edycje wybranych modeli.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie lub kontaktu telefonicznego z Doradcami - w ramach oferty wyprzedażowej przygotowaliśmy unikalne oferty specjalne, których nie znajdziecie w internecie.

Oferty specjalne

Niezawodne, bogato wyposażone, wyróżniające się niepowtarzalnym designem modele Lexusa dostępne są w korzystnej ofercie specjalnej:

  • hybrydowy kompakt - Lexus CT - ostatnie sztuki w wyprzedaży rocznika 2020 - szczegóły i aktualna dostępność w salonie
  • dynamiczny crossover - Lexus UX z rocznika 2021 od 124 900 zł lub od 990 zł netto/mc w Leasingu SmartPlan
  • najpopularniejszy SUV w naszej gamie - hybrydowy Lexus NX z rocznika 2021 już od 1 387 zł netto/mc w promocyjnym Leasingu SmartPlan
  • hybrydowa, niezwykle komfortowa limuzyna - Lexus ES z rocznika 2021 w bardzo korzystnej racie Leasingu SmartPlan od 1390 zł netto/mc
  • przestronny i bogato wyposażony Lexus RX z rocznika 2021 w promocyjnym Leasingu SmartPlan od 1715 zł netto/mc.

Ilość samochodów ograniczona. Szczegóły ofert specjalnych, korzystne rozwiązania finansowe oraz aktualna dostępność modeli u naszych Doradców.

Leasing konsumencki

Dla klientów indywidualnych, oprócz tradycyjnego kredytu przygotowaliśmy leasing konsumencki - jedną z nowoczesnych metod finansowania stworzoną z myślą o osobach poszukujących wygody i oszczędności. Szczegóły u naszych Doradców.

Hybryda w świetnym stylu

Napęd hybrydowy Lexusa to sprawdzona  technologia, która umożliwia oszczędność paliwa, mniejsze emisje spalin i przyczynia się bezpośrednio do poprawy jakości życia. Co ważne, akumulator hybrydowy w naszych samochodach nigdy nie wymaga ładowania z gniazdka, jest ładowany w trakcie hamowania i wytracania prędkości. Poznaj bliżej zalety napędu hybrydowego w trakcie jazdy próbnej w naszym salonie.

Zapraszamy do umówienia dogodnego terminu jazdy testowej: https://www.lexus-polska.pl/forms/dealer-test-drive?retailer=Salon%20Lexus%20Katowice

Kontakt: https://lexus-katowice.pl/contact

 

 

jazda testowa
zapisz się