Dziś otwarte: 8:00-18.00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Katowice
2019.05.11
Jedyny Salon Lexusa w Regionie

Od ponad 10 lat, jako jedyny autoryzowany salon reprezentujemy markę Lexus na Śląsku. Lata doświadczeń poparte są solidną wiedzą naszych Pracowników. Doradcy -  zarówno po stronie Sprzedaży, Serwisu jak i Usług Finansowych każdego dnia  dobierają rozwiązania najbardziej optymalne dla naszych klientów. Powierzając samochód naszemu serwisowi mają Państwo pewność, że zajmą się nim Mechanicy z wieloletnim doświadczeniem i ponadprzeciętną znajomością modeli Lexusa.

Dla wygody naszych klientów, po wcześniejszym umówieniu, nieodpłatnie świadczymy usługi door-to-door. To wygodne rozwiązanie zarówno w zakresie jazdy testowej czy przeglądu Państwa Lexusa, z którego chętnie korzystają mieszkańcy Aglomeracji Śląskiej, Podbeskidzia i okolic Częstochowy.

Nasz komis oferuje sprawdzone samochody Lexusa, jak i innych marek – które również przyjmujemy w rozliczeniu przy zakupie nowego samochodu.

Stali Klienci często powtarzają, że doceniają nasz salon za jakość, doświadczenie, panującą w nim atmosferę, ale i pyszną kawę – podobno jedną z najlepszych w Katowicach.

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=TdcWuSZjBUU

Zapraszamy do salonu Lexus Katowice!

jazda testowa
zapisz się