Dziś otwarte: 8:00-14:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Katowice
2018.12.03
Lexus UX - grudniowy pokaz

ZAPRASZAMY NA GRUDNIOWY POKAZ LEXUSA UX. To ostatnia szansa by zobaczyć go na żywo w tym roku w naszym salonie.

Odwiedź nas 15 grudnia (sobota, godz. 9:00 - 14:00) oraz 17 grudnia (poniedziałek, godz. 09:00 do 19:00).

 

Hybryda i benzyna - wybierz swoją wersję

Model dostępny jest w dwóch wariantach napędowych – UX 200 i UX 250h. U podstaw UX 250h stoi najnowszy samodoładowujący się hybrydowy system czwartej generacji o mocy ok. 178 KM. Dynamicznie rozpędza samochód, zużywając zaskakująco mało paliwa, a także wyróżnia się najlepszą efektywnością cieplną na rynku, na poziomie aż 41%. UX 200 napędzany jest natomiast wydajnym 2-litrowym silnikiem benzynowym o mocy ok. 171 KM, połączonym z nową bezstopniową skrzynią biegów z bezpośrednim przełożeniem (Direct Shift-CVT).

Solidna podstawa

UX jest pierwszym modelem Lexusa zbudowanym w oparciu o nową platformę GA-C (Global Architecture - Compact), wywodzącą się z flagowych modeli LS i LC. Supersztywna struktura, wyjątkowo niskie położenie środka masy oraz doskonale zestrojone zawieszenie zapewniają UX wzorowe własności jezdne, bezkompromisowe bezpieczeństwo i znakomity komfort podróży.

Technologia w służbie komfortu

UX jest wyposażony w wiele innowacyjnych technologii, takich jak kamera 360 stopni czy światowej klasy system audio Mark Levinson® Premium Surround. Ponadto wszystkie wersje wyposażenia posiadają w standardzie Lexus Safety System+2.

Nowatorska koncepcja wnętrza i piękno detalu

Wnętrze, inspirowane tradycyjnymi japońskimi werandami engawa, zaciera granice między tym, co wewnątrz, a tym, co wokół. Zaprojektowane z myślą o kierowcy, ułatwia manewrowanie w mieście dzięki wrażeniu, że tablica przyrządów przechodzi płynnie w przednią szybę. Lexus UX oferuję dużą gamę kolorów i materiałów wykorzystanych we wnętrzu pojazdu. Niektóre z nich pojawiają się w Lexusie po raz pierwszy. 

Kunszt i jakość wykończenia wnętrza UX urzekają już od pierwszego wrażenia i idą w parze
z szeroką gamą dostępnych kombinacji kolorów oraz materiałów. Model zawiera nowe opcje
wykończenia zainspirowane japońskim papierem „washi”, a także tradycyjne pikowanie tapicerskie „sashiko” – wykonywane na skórze przez mistrzów Takumi specjalną techniką, używaną równieżdo wzmocnienia uniformów Judo i Kendo.

Godny zaufania

Wszystkie wersje wyposażenia UX posiadają w standardzie zaawansowany system bezpieczeństwa Lexus Safety System+2, gwarantujący maksimum bezpieczeństwa
kierowcy i wszystkim pasażerom.

Rewolucyjna aerodynamika

Wdrażając innowacyjne podejście, zespół projektantów UX opracował wiele rewolucyjnych rozwiązań w zakresie aerodynamiki, które zapewniają stabilność przy wysokich prędkościach oraz odporność na boczne podmuchy wiatru. Należą do nich płetwa na tylnych światłach
LED połączonych ze sobą charakterystyczną listwą, a także specjalnie zaprojektowane nadkola, które pomagają ustabilizować pojazd przy pokonywaniu zakrętów i zwiększają dynamikę jazdy.

Idealny dla Ciebie

Nowy Lexus UX stwarza niesamowite możliwości personalizacji i jest dostępny aż w 4 wersjach, także w wariancie F SPORT. Elegance przykuwa wzrok intrygującym wyglądem i bogatym wyposażeniem. Prestige wyróżniają większe koła, jeszcze lepsze wyposażenie oraz detale stylistyczne. Decydując się na wersję Omotenashi, kierowca otrzymuje zaś ekran o

Atrakcyjna oferta

Zapytaj naszych Doradców o aktualną ofertę na model UX. tel. 32 743 70 00

jazda testowa
zapisz się